Ремонт побутової техніки на дому (Київ)

майстерня з ремонту побутової технікиКомпанія "РемСервіс" з 2005 року надає послуги з ремонту побутової техніки та електроніки у м. Київ з викликом майстра додому. Ми здійснюємо якісне сервісне обслуговування великої побутової техніки на дому, всіх марок і моделей, як імпортного, так і вітчизняного виробництва, незалежно від складності поломки.

Багаторічний досвід обслуговування побутової техніки дає змогу майстрам нашого сервісу точно визначити характер несправності та успішно усунути технічні неполадки прямо на дому в максимально короткі терміни.

Виключно якісне і недороге обслуговування в поєднанні з великим досвідом і доброзичливістю персоналу, робить нас найкращим вибором у ремонті домашньої техніки. Сервісний центр побутової техніки «Ремсервіс» проводить повний спектр ремонту швидко, якісно і недорого.

Ми ремонтуємо: 

Також ми пропонуємо послуги з підключення великої побутової техніки: установка пральних машин, установка бойлерів; сервіс: кондиціонерів, морозильних камерварильних панелейбігових доріжок.

Якщо ваш холодильник не морозить, тече пральна машина, не гріє мікрохвильова піч або інші несправності побутової техніки, звертайтеся до компанії «Ремсервіс» і наші фахівці оперативно проведуть діагностику та ремонт техніки в найкоротші терміни. Будь-який, навіть найскладніший ремонт домашньої електроніки, ми здійснимо швидко та якісно із застосуванням запчастин, інструментів і обладнання, рекомендованих провідними виробниками.

Ми надаємо: 

  • Безкоштовний виклик майстра додому (діагностика оплачується лише у випадку, коли ремонт неможливий);
  • Найнижчі ціни в Києві;
  • Швидкий виклик майстра, терміновий ремонт на дому;
  • Гарантія на комплектуючі та виконані роботи від 3 до 12 місяців.

Як оформити заявку:

  1. Зателефонуйте на будь-який з телефонних номерів, вказаних на сайті: (067) 180 26-80, (050) 180 30-47
  2. Скористайтеся формою Зворотний дзвінок, розташованою на сайті. Після чого вам зателефонує майстер, у якого ви зможете отримати безкоштовну консультацію щодо вашої техніки, і при необхідності обрати зручний час його візиту.

Здійснюємо найкращий ремонт у Києві

Ремонтна майстерня "Ремсервіс" - це завжди висока якість виконання всіляких робіт, оперативність, ввічливість та уважне ставлення до вашої проблеми. Грамотний підхід до технічних проблем та напрацьований досвід дозволяє нашим майстрам підібрати необхідні комплектуючі для заміни та швидко відремонтувати побутову техніку.

Основне завдання нашого персоналу – виконувати всі роботи з обслуговування та ремонту побутової техніки якісно, акуратно та за короткий термін. Фахівці сервіс центру виконують оперативне усунення неполадок у роботі вашої домашньої техніки та електроніки, а також заміну пошкоджених або виведених з ладу механізмів, вузлів та агрегатів з виїздом майстра додому.

Якщо у вас виникли неполадки в роботі домашнього пристрою, і ви не знаєте, як вчинити, ви завжди можете зателефонувати нашим фахівцям та отримати безкоштовну та ефективну консультацію. Ми забезпечуємо якісне сервісне обслуговування вашого замовлення вчасно та з гарним настроєм.