Ремонт Електродуховок (Київ)

Ремонт електродуховкиКомпанія «РемСервіс» надає послуги з ремонту електродуховок, духових шаф з виїздом майстра додому у Києві, у всіх районах міста. Кваліфіковані фахівці проводять діагностику та беруться за вирішення найскладніших проблем як імпортних, так і вітчизняних марок духових шаф.

Ремонтуємо вбудовані духові шафи і духовки суміщені з плитою. На виконані роботи надається гарантія до 12 міс.

Ми готові взятися за усунення практично будь-яких неполадок: від стандартних несправностей до складних випадків. Наш досвід показує, що повернути до життя можна навіть старі моделі, які давно вийшли з ладу, а також сучасні електро духовки, укомплектовані складною електронікою.

Як викликати майстра додому:

Звернувшись за вказаними на сайті телефонами, ви зможете отримати безкоштовну консультацію та попередньо дізнатися причину проблеми, що виникла з духовкою. Також для вас розрахують приблизну вартість ремонту, підкажуть, за який період часу може бути ліквідована несправність.

Щоб дізнатися подробиці про проблему з духовкою, співробітникам компанії «РемСервіс» може знадобитися така інформація про вашу електродуховку: виробник; модель; прояви поломки; контактні дані та час, зручний для ремонту.

Виклик майстра: (067) 180 26-80

Наш сервіс працює з 8:00 до 20:00 без вихідних. Фахівці компанії «РемСервіс» виїжджають до будь-якого району Києва та найближчих приміських населених пунктів, щоб виконати ремонт електродуховки на дому. Під час діагностики техніки та в процесі ремонту майстер визначить точні причини проблеми, що виникла.

Якщо ви зіткнулися з несправністю духової шафи, не поспішайте розоряти сімейний бюджет. Звернувшись до компанії «РемСервіс», ви отримаєте повну кваліфіковану допомогу за доступною ціною. На яку суму розраховувати та що входить у вартість, ви можете дізнатися нижче:

Ціни на ремонт електродуховок:

Основні види ремонтних робіт:Ціна грн.
Виїзд майстра + діагностика (без ремонту)100 грн.
Виїзд майстра + діагностика (з ремонтом)безкоштовно
Заміна ТЕНів духовки (верхній/нижній нагрівальний елемент)від 200
Заміна ТЕНа грилю та конвекції духовкивід 200
Заміна термостата духовкивід 180
Заміна перемикачіввід 200
Ремонт модуля управліннявід 300
*Ціни вказані з урахуванням вартості робіт та запчастин

Вартість ремонту залежить від моделі духовки, несправності, вартості деталей, необхідних для заміни.

Скільки часу займе ремонт:

Як показує практика, нашому майстру достатньо одного візиту для усунення найпоширеніших несправностей. Протягом 30-40 хвилин фахівець приведе до ладу вашу техніку, і ви зможете розпочати її використання. До нас також звертаються з нетиповими та складними випадками, коли необхідний ремонт блоків управління, електронних модулів. В такому випадку може знадобитися ремонт електроніки в умовах майстерні, терміни такого ремонту від одного до 2 днів.

Основні несправності духовок та їх причини:

Лідерами серед несправностей електродуховок, з якими звертаються до нашої компанії, є такі:

  • Духовка не гріє - поломка терморегулятора, перемикачів або нагрівальної спіралі (ТЕНу).
  • Духовка слабо гріє - несправний терморегулятор духовки; перегорів один із ТЕНів духовки.
  • Духовка гріє нерівномірно - несправності терморегулятора; перегорів один із ТЕНів.
  • Духовка не включається. Проблеми в електричному ланцюзі; проводці; модулі керування.
  • Проблеми з керуванням електродуховки - Поломки ручок керування або сенсорної панелі.

Якщо духовка показує помилки на дисплеї, то в 90% це сигналізує про проблеми в роботі блоку управління. Основні причини несправності - стрибок напруги в мережі або перегрів модуля через несправний вентилятор примусового охолодження духовки.


Причинами несправності можуть бути як дії користувача техніки, так і фактори, що не залежать від нього: перепади напруги, зношування деталей електродуховки. Зрозуміло, слід приділяти достатньо уваги догляду за технікою, але від форс-мажорних поломок це не застрахує. Компанія "РемСервіс" швидко впорається з будь-якою проблемою, яка заважає електродуховці працювати правильно, надасть гарантію до 1 року і дасть вам змогу користуватися духовою шафою ще довгий час.

Переваги ремонту від «Ремсервіс»

Звернувшись до послуг наших майстрів з ремонту електродуховок, ви отримаєте такі переваги:

  • Безкоштовний виїзд майстра для проведення ремонтних робіт на дому;
  • Оперативне усунення проблем, що виникли;
  • Доступні ціни;
  • Гарантія на відремонтовані деталі до 1 року;
  • Широке територіальне обслуговування – проводимо ремонт у всіх районах Києва та найближчих до нього населених пунктах;

Чи можна відремонтувати електродуховку в нетиповому і не гарантійному випадку?

Нам під силу як типові несправності, так і рідкісні випадки: термінове виправлення неполадок в імпортних та вітчизняних моделях, ліквідація проблем у роботі старих та сучасних електродуховок. У нас є можливість швидкої заміни деталей, які найчастіше ламаються, адже в арсеналі наших майстрів є всі необхідні запчастини, які підходять для найпопулярніших моделей електричних духовок, а також сучасне обладнання та наявність усіх необхідних інструментів.

Послуги від «РемСервіс» передбачають широкий спектр послуг з ремонту різних систем кухонних духовок, індивідуальний підхід до кожного випадку, оперативне обслуговування та доступні ціни.