Ремонт Посудомийних машин (Київ)

Ремонт посудомийних машинСервісна служба "Ремсервіс" здійснює професійний ремонт посудомийних машин у Києві з виїздом майстра додому. Більшість несправностей успішно усуваються в один приїзд майстра одразу на місці, без необхідності транспортування посудомийки в майстерню. На виконані роботи надається гарантія до 12 місяців.

Виїзд майстра додому:

Для того, щоб викликати майстра з ремонту посудомийних машин додому, зателефонуйте за одним із номерів вказаних на сайті, ви отримаєте безкоштовну консультацію та дізнаєтесь орієнтовну вартість ремонту, після чого зможете погодити візит спеціаліста у зручний для вас час.

Виклик майстра: (067) 180 26-80

Майстер виконає ремонт посудомийки на дому у замовника, максимально швидко та якісно, з наданням необхідних гарантій, а також рекомендацій для подальшої безпроблемної експлуатації машини.

Ми пропонуємо:

  • Безкоштовний виклик майстра та діагностика (у разі ремонту);
  • Чесні та зрозумілі ціни;
  • Гарантії до 12 міс. на запчастини та виконані роботи.

Ми ремонтуємо та проводимо профілактику посудомийок усіх марок та моделей, будь-якого типу та конструкції, як вбудованих, так і окремо стоячих: Ardo, Ariston, AEG, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Hansa, Indesit, Siemens, Whirlpool, Zanussi.

Ціни на ремонт посудомийок:

Види ремонтних робіт:Ознаки несправності:Ціна грн.
Заміна датчика температури водине нагріває воду / не працює сушкавід 250
Заміна нагрівального елемента (ТЕНа)від 350
Чистка фільтрівне зливає водувід 200
Заміна зливного насосавід 300
Заміна датчика рівня водивода безперервно переливаєтьсявід 240
Заміна циркуляційного насосавібрація, сторонні звуки під час роботивід 350
Ремонт / Заміна електронного блоку управліннянекоректне виконання програмвід 300
Заміна з'єднувальних патрубків, аквастопа, заливного клапанавід 200
Встановлення посудомийної машини (на готові комунікації)250 грн.
Виїзд майстра + діагностика (без ремонту)150 грн.
Виїзд майстра + діагностика (з ремонтом)безкоштовно
Виїзд за межі міста Київ5 грн/км
*Ціни вказані з урахуванням вартості робіт та запчастин

Ремонт може знадобитися, якщо машинка: погано миє, не зливає воду, не включається, видає під час роботи сторонні звуки або з нею інші проблеми. В таких випадках звертайтеся в наш сервіс, ми з радістю вам допоможемо.

Деякі несправності посудомийки можна вирішити самостійно, перш ніж звертатися до сервісу переконайтеся, що:

  1. Машина підключена до справної розетки;
  2. Перевірте шланг подачі та зливу води на наявність перегину;
  3. Переконайтеся в наявності достатнього напору води в будинку;

Як уникнути поломок посудомийки

Для запобігання різноманітним неполадкам у роботі посудомийок, важливо не забувати про своєчасну профілактику посудомийної машини, яку рекомендується проводити один раз на 2 роки. Сервісна профілактика включає чистку внутрішніх вузлів від вапняних відкладень, чистку фільтрів, заміну зношених деталей. Це технологічний процес, що вимагає кваліфікації, і він повинен здійснюватися тільки фахівцями. Недотримання правил експлуатації та рекомендації щодо використання кухонної техніки може призвести до передчасного виходу обладнання з ладу.

Сучасне сервісне обладнання у поєднанні з напрацьованими методами діагностики дозволяє реалізувати практично будь-які завдання пов'язані з ремонтом побутової техніки всіх категорій складності, незалежно від неполадки, типу або конструкційної особливості посудомийної машинки.

Телефонуйте і ми з радістю допоможемо вам відремонтувати несправну посудомийну машинку, якісний ремонт посудомийок на дому - наша основна спеціалізація.