Установка Пральних машин (Київ)

підключення праленьКомпанія здійснює установку і підключення пральних машин у місті Київ, якісно, оперативно за прийнятними цінами. Вартість підключення пральної машинки автомат становить 450 грн. Можливий терміновий виклик майстра для встановлення у день подачі заявки. На виконані роботи надається гарантія.

Виклик майстра: (067) 180 26-80

Ми встановлюємо і підключаємо пральні машини як на готові комунікації, так і без них. У разі відсутності підготовлених комунікацій, наші майстри виконують усі необхідні сантехнічні та електромонтажні роботи прямо на місці. Якщо вам необхідно підключити нову пральну машину, або виникла потреба в установці старої машинки під час переїзду, звертайтеся до нашої компанії і всі турботи ми візьмемо на себе.

Фахівці з підключення приїдуть з готовими витратними матеріалами і підключать пристрій до водопроводу та електромережі використовуючи виключно якісні комплектуючі, після чого ваша машинка прослужить довгі роки. Висока кваліфікація і наявність необхідних деталей дає змогу виконувати монтажні роботи на належному рівні в стислі терміни.

Як відбувається установка машинки:

  • Зняття транспортувальних кріплень;
  • Реалізація зливу, підключення зливного шланга до труб каналізації;
  • Підключення заливного шланга до водопроводу (підведення води);
  • Підключення пральної машини до електроживлення;
  • Встановлення пристрою за рівнем;
  • Перевірка машини у тестовому режимі.

Слід зазначити, що тільки правильне встановлення та підключення пральної машини, виконане фахівцями, забезпечить її коректну роботу та безпроблемну експлуатацію протягом багатьох років. За нашими спостереженнями, як правило, саме неправильна установка побутового приладу є причиною його передчасного виходу з ладу.

Ціни на встановлення пральної машини:

Найменування робітЦіна грн.
Підключення пральної/посудомийної машини на готові комунікації
450 грн.
Підключення + сантехнічні роботи
від 480 грн.
Підключення + сантехнічні + електромонтажні роботи
від 550 грн.
Демонтаж старої пральної машини
від 50 грн
Витратні матеріали: шланг подачі/зливу води, запірний кран, каналізаційний трійник.від 100 грн
Виклик майстра – безкоштовний!

Багаторічний досвід з встановлення та обслуговування побутової техніки, у тому числі пральних та посудомийних машин, дозволяє з упевненістю стверджувати, що немає такого завдання, з яким би ми не впоралися. Наші техніки без проблем встановлять машинку в будь-якому зручному для вас місці, наприклад, на кухні або у ванній. Ми підключаємо техніку всіх сучасних марок і моделей, таких як: Ariston, Bosh, Beko, Indesit, LG, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi. Зверніть увагу, що наша компанія також здійснює такі послуги як підключення та установка бойлера.

Звертайтеся в сервісну службу «РемСервіс», ми з радістю допоможемо підключити вашу побутову техніку швидко, надійно та недорого. Вже через годину після приїзду майстра-установщика ви матимете повноцінно функціонуючу машину.