Ремонт Пральних машин (Київ)

Сервіс пралок

Сервісна служба "Ремсервіс" здійснює якісний, недорогий ремонт пральних машин у Києві на дому, всіх марок і моделей. Майстерня надає послуги в усіх районах Києва та передмісті з 2010 року. На виконані роботи надається гарантія до 12 місяців.

Вартість виклику майстра і діагностики несправності - 70 грн. у разі згоди на подальше проведення ремонтних робіт, виклик майстра - безкоштовний, ви оплачуєте тільки вартість робіт і замінених комплектуючих. Майстер завжди враховує інтереси замовника і приїжджає у зручний для вас час.

Виїзд майстра додому:

Для того щоб викликати майстра по ремонту пральної машини, просто зателефонуйте за вказаним номером, назвіть марку машинки, характер поломки і залиште заявку на ремонт в будь-який зручний для вас час. Можливий терміновий ремонт пральної машини вже в день виклику. Ви також можете відправити онлайн-заявку за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому сайті і ми передзвонимо вам самі протягом 15 хвилин.

Майстер проводить ремонт на дому, при цьому кожен наш виїзд до місця поломки закінчується успішним відновленням вашої техніки. З нашою допомогою ви повернете своїй домашній техніці працездатність недорого і в максимально швидкі терміни.

Виклик майстра: (067) 180 26-80

Працюємо щодня: з 8:00 до 20:00. Без вихідних

Ціни на ремонт пральних машин:

 Найменування робіт / Тип несправностіЦіна грн.
1Виклик майстра та діагностика (без ремонту)*150 грн. 70 грн.
2Виклик майстра та діагностика (у разі ремонту)безкоштовно
3Заміна / чистка фільтравід 280
4Усунення засмічення (чистка всіх патрубків, шлангів)від 350
5Заміна насоса (не зливає воду)від 350
6Заміна ТЕНа (не гріє воду)від 320
7Заміна манжети люка (порвався ущільнювач)від 300
8Заміна електро-замка блокування люка (не відкриваються дверцята)від 250
9Заміна підшипників (гримить під час віджиму)від 700
10Ремонт електронного модуля (плати управління)від 600
11Установка та підключення пральної машини450 грн.

*Ціни вказані з урахуванням запчастин, діагностика оплачується тільки у разі відмови від ремонту

Оскільки ремонтні роботи виконуються на дому, нам важливо знати якомога більше інформації про характер поломки. Крім того, якщо ви будете хоча б приблизно знати причину несправностей, ви зможете не тільки зберегти власні нерви, але й оцінити орієнтовну вартість ремонту. Ось основні види несправностей та їх можливі причини:

Несправності пральних машин:

  • Не зливає воду. Найчастіша несправність, причина зазвичай у засміченні системи зливу, з часом це може призвести до поломки зливного насоса.
  • Не віджимає. Можливо кілька причин: засмічення зливного фільтра, несправність електронного модуля, поломка двигуна або просто неправильно обрана програма.
  • Не набирає воду. Перевірте наявність води в крані, переконайтеся, що кран подачі води відкритий. В іншому випадку, можливо засмічений впускний фільтр, несправний клапан подачі води або керуючий модуль, також можлива поломка пристрою блокування люка.
  • Не включається. Тут можливо кілька причин: зламалася кнопка включення, вихід з ладу пристрою блокування люка або електронного блоку управління, відсутня або перекрита подача води.
  • Не крутить барабан. Швидше за все, несправність двигуна або порвався приводний ремінь.
  • Протікає вода. Причин протікання води може бути кілька: механічні пошкодження шлангів, манжети люка, порушення герметичності насоса, дефекти в системі зливу-заливу, засмічення фільтра дозатора.

Зобов'язання та гарантії

На всі оригінальні запчастини та виконані ремонтні роботи надається гарантія до 12 місяців. Якщо усунена майстром несправність виникне повторно протягом гарантійного терміну, просто зверніться до нас, повідомивши свій номер телефону, з якого було зроблено першу заявку. Більше про умови гарантійного обслуговування в компанії «Ремсервіс» можна дізнатися тут.

Якщо ваша пральна машина зламалася і потребує термінового ремонту - звертайтеся до профільного сервісу «Ремсервіс», ми з радістю допоможемо вам. Досвідчені майстри оперативно визначать характер поломки, виконають заміну несправних вузлів, кваліфіковано усунуть неполадки будь-якої складності. Ми здійснюємо обслуговування в максимально короткі терміни на дому в присутності замовника

Виїжджаємо в усі райони Києва та передмістя

Замовити виїзд майстра з ремонту пральних машин можна в будь-який район Києва та передмістя: Оболонь, Троєщина, Борщагівка, Голосіївський район, Позняки, Виноградар, Лук'янівка, Нивки, Відрадне, Печерськ, Поділ, Святошин, Теремки; Лівий берег, Дарницький район, Деснянський район, Лісовий масив, Осокорки, Харківський масив.

Багаторічний досвід у сфері обслуговування побутової техніки дозволяє проводити оперативну діагностику та заміну комплектуючих для всіх марок пральних машин безпосередньо на дому, без необхідності транспортування до майстерні. Це вкотре доводить, що в нашому штаті працюють техніки з високою кваліфікацією та великим досвідом.

Ремонтна служба «Ремсервіс» гарантує високу якість обслуговування. На виконані роботи та замінені деталі надається гарантія від 3 до 12 місяців.