Ремонт Холодильників (Київ)

Ремонт холодильниківМайстерня «Ремсервіс» з 2010 року здійснює якісний, недорогий ремонт холодильників на дому в Києві. Кваліфікований сервіс побутових та промислових холодильних камер усіх моделей за доступними цінами. На виконані роботи надається офіційна гарантія від 3-х до 12 місяців.

У нас ви отримаєте безкоштовну телефонну консультацію фахівця щодо несправності, після чого можете погодити зручний час його візиту. Виклик майстра з ремонту холодильників здійснюється у всі райони Києва та передмістя. Наші майстри приїдуть у призначений час, зроблять діагностику, і за умови, що вас влаштовує вартість ремонту, усунуть несправність прямо на місці, у присутності клієнта.

Виїзд майстра додому:

У більшості випадків ремонт холодильника здійснюється за один приїзд майстра, в день на який була прийнята заявка. У деяких випадках може знадобитися від одного до декількох робочих днів для доставки необхідних комплектуючих. У разі ремонту на дому, виклик спеціаліста та діагностика проводяться безкоштовно. При відмові від ремонту ви оплачуєте тільки вартість виїзду майстра та діагностики, яка становить 100 грн.

Виклик майстра: (067) 180 26-80

Наявність серйозного досвіду, сертифікованих деталей та спеціального інструментарію дозволяє надавати ремонтним роботам цілеспрямований, оперативний характер. При цьому ремонт холодильників на дому здійснюється на основі відкритого ціноутворення – відразу після діагностики клієнту оголошується загальна вартість робіт для ухвалення остаточного рішення.

Наші переваги:

  • Виклик майстра безкоштовний у разі ремонту холодильника на дому (у разі відмови від ремонту ви оплачуєте лише вартість діагностики - від 100 грн.);
  • Гнучкий графік, приїзд майстра у зручний для вас час;
  • Майстер розпочинає ремонт тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики;
  • Гарантія на комплектуючі та ремонтні роботи до 12 міс.;
  • Ціни на послуги є простими та зрозумілими, без будь-яких прихованих платежів.

ОРГАНІЗАЦІЯ СЕРВІСНОЇ СЛУЖБИ

Завдяки чудовій організації сервісу, фахівці нашої ремонтної майстерні мають доступ до всіх необхідних запчастин, що дозволяє максимально швидко усунути неполадки та полагодити холодильник безпосередньо на дому в Києві чи передмісті. У сервіс центрі використовується тільки передове обладнання та сертифіковані деталі, що скорочує ймовірність повторної поломки холодильника.

Ціни на ремонт холодильників:

Найменування робітЦіни грн.
Виклик майстра + діагностика несправності (з ремонтом)безкоштовно
Виклик майстра + діагностика несправності (без ремонту)від 100 грн.
Заміна терморегулятора, термостата, пускового релевід 250
Заміна електронного датчика
від 300
Заправка холодильника фреоном R12, R134a, R600a
від 320
Заміна випарникавід 350
Усунення витоку в системі та заправка холодильника фреоном
від 350
Ремонт блоку керування (електронного модуля)
від 400
Заміна компресора холодильника
від 750
Виїзд за межі міста Київ (в один бік)
5 грн/км

*ціни вказані з урахуванням вартості запчастин, діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту.

Звернувшись до нас, ви можете не турбуватися, всі проблеми з холодильною технікою ми візьмемо на себе. Ми любимо свою роботу і ви в цьому переконаєтесь скориставшись нашими послугами. Техніки нашої сервісної служби найкраще підготовлені до ремонту на дому – у їхньому розпорядженні необхідні знання, досвід, наявність запчастин, робочого обладнання та комплект необхідних інструментів. Детальніше про ціни ви можете дізнатися зателефонувавши нам за вказаними телефонами, вартість ремонтних робіт буде заснована на категорії існуючої поломки.

Якщо ваш холодильник не працює: не морозить, не вимикається, не вмикається, холодильник тече, намерзає лід або погано охолоджує, телефонуйте нам і ми вирішимо вашу проблему швидко та якісно. Для того, щоб відремонтувати холодильник, зв'яжіться з нами по телефону і коротко опишіть прояв несправності. Ви можете викликати майстри з ремонту холодильників додому у зручний для вас час. Наші працівники подбають, щоб ваша побутова техніка повернулася в ідеальний робочий стан, у найкоротші терміни. Ми приймаємо в ремонт практично будь-які холодильники і морозильні камери в тому числі вбудовані, та старі радянські.

Територія обслуговування:

Виконуємо виїзний ремонт у всіх районах Києва: Правий берег - Академмістечко, Борщагівка, Виноградар, Лук'янівка, Нивки, Оболонь, Відрадний, Печерськ, Поділ, Святошин, Теремки, Голосіївський район; Лівий берег - Дарницький район, Деснянський район, Лісовий масив, Троєщина, Позняки, Харківський масив. Передмістя.

Якщо ви зіткнулися з поломкою холодильника, телефонуйте нам за номером: (067) 180 26-80
Ми гарантуємо якісний ремонт холодильного обладнання та високий рівень обслуговування!