Ремонт кондиціонерів (Київ)

Ремонт кондиціонерів КиївСервісна служба "РемСервіс" здійснює професійний ремонт кондиціонерів в Києві, всіх існуючих марок і моделей. Ми готові запропонувати вам терміновий ремонт будь-якої складності, заправку та чистку кондиціонерів, оперативну, відповідальну роботу, що характеризується незмінно позитивним результатом. Досвідчені майстри беруться за ремонт будь-яких моделей кліматичного обладнання, включаючи кондиціонери-інвертори останнього покоління. На виконані роботи надається гарантія до 1 року.

Виклик майстра: (067) 180 26-80

Всі роботи проводяться на основі результатів діагностики, загальна вартість ремонту попередньо узгоджуєтеся з клієнтом. У процесі ремонтних робіт ми використовуємо заводські деталі та оригінальні витратні матеріали, що дозволяє гарантувати високу якість виконаних робіт та дотримуватись відповідних зобов'язань виконавця.

Ціни на ремонт кондиціонерів:

Тип послугиНайменування робітЦіна грн.

Чистка та обслуговування

  • Виїзд майстра на об'єкт;
  • Повна чистка внутрішнього блоку та фільтрів;
  • Промивка та антибактеріальна обробка випарника внутрішнього блоку;
  • Чистка миючими засобами зовнішнього блоку;
  • Дозаправка фреоном (за потребою до 200 гр.), перевірка робочого тиску в системі.

від 450 грн.

Заправка кондиціонераЗаправка кондиціонера фреоном (R-22) - 100 гр.45 грн.
Заправка кондиціонера фреоном (R-410, 407) - 100 гр.65 грн.
Ремонт, заміна комплектуючих
Ремонт елементів електрообладнаннявід 50 грн.
Ремонт електронного блоку управліннявід 300 грн
Заміна компресора кондиціонеравід 800 грн.

Орієнтація нашого сервісу на інтереси клієнта дає кожному замовнику ремонтних робіт наступні переваги: оперативний ремонт домашніх кондиціонерів у будь-яку пору року; виїзд майстра з необхідними деталями та інструментами в домовлені строки та точна локалізація прихованих та явних дефектів; ретельна перевірка відремонтованого обладнання з наданням корисних рекомендацій щодо правильного використання; можливість планового сервісного обслуговування кліматичної техніки, що подовжує термін безвідмовної експлуатації; помірні ціни, можливість безготівкового розрахунку.

Виклик майстра кондиціонерів на дом

Ваш дзвінок приймається диспетчером, якому необхідно повідомити марку кондиціонера та симптоми несправності. Менеджер надасть вам детальну консультацію по телефону, а також повідомить орієнтовну вартість ремонту. Після узгодження всіх деталей із клієнтом, за вказаною адресою виїжджає майстер, який спеціалізується на ремонті обладнання вашої марки. На місці здійснюється покрокова діагностика, що дозволяє локалізувати причину поломки. Після виявлення дефектів вартість ремонту кондиціонера узгоджується із власником. Наступний крок - акуратне розбирання, чистка та технічно обґрунтована заміна або відновлення несправних деталей із зворотним монтажем. На закінчення проводиться тестування відремонтованого пристрою у всіх робочих режимах. Розрахунок та надання письмових гарантій.

Основні причини несправності домашніх кондиціонерів

Серед головних чинників, які призводять до ремонту кондиціонерів, можна перерахувати такі явища:

  • різкі стрибки напруги в побутовій мережі;
  • механічний вплив на зовнішній, виносний блок;
  • несвоєчасне техобслуговування техніки;
  • недотримання температурних режимів, рекомендованих виробником;
  • закінчення робочого ресурсу деяких деталей

В результаті можуть виникнути збої в роботі електронної системи управління, витік фреону, вихід з ладу компресора або вентилятора.

Кондиціонери зазвичай обладнані системою самодіагностики, виявляючи поломку, вони видають індикацію морганням світлодіодів, або на дисплеї висвічується код помилки. Повідомте майстру по телефону індикацію коду помилки і він зможе визначити несправність, що виникла, і проконсультувати вас у телефонному режимі.

Звертаючись до нашого сервісного центру з приводу технічного обслуговування кондиціонерів, ви зможете на практиці оцінити безумовний професіоналізм нашої роботи, що забезпечує високу оперативність відновлення працездатності спліт-систем усіх відомих брендів.

Обслуговуємо кондиціонери всіх відомих марок: Carrier (Карієр), Cooper&Hunter (Купер Хантер), Daikin (Дайкін), Dekker (Деккер), Gree (Грі), Haier, Hitachi, LG, Lennox (Леннокс) , McQuay, Mitsubishi, Panasonic, Samsung, Stulz (Штульц) та інших виробників.