Ремонт Мікрохвильовок (Київ)

Сервіс мікрохвильовок

Майстерня здійснює недорогий ремонт мікрохвильовок у Києві з виїздом майстра на дом, в тому числі терміновий, безпосередньо в день подачі заявки. Виконуємо ремонт мікрохвильових печей будь-якої складності, всіх марок та моделей, у тому числі вбудованих. Гарантія на виконані роботи до 12 місяців.

Вартість ремонту в нашій майстерні значно нижча, за рахунок використання компонентного ремонту - замість заміни дорогих блоків цілком.

Як викликати майстра додому:

Зателефонуйте диспетчеру та опишіть несправність у роботі мікрохвильової печі, майстер виїде на місце в заздалегідь обумовлений, зручний для вас час. Після приїзду майстра на місці здійснюється діагностика несправності, потім визначається загальна вартість ремонту мікрохвильової печі. Ціна узгоджується із замовником, після чого проводяться власне ремонтні роботи. Якщо після діагностики несправності вас не влаштувала ціна ремонту, ви можете відмовитися від нього і оплатити тільки діагностику та виклик майстра - 100 грн. У разі ремонту, діагностика і виклик майстра проводиться безкоштовно.

Виклик майстра: (067) 180 26-80

Якщо ваша піч перестала гріти їжу, іскрить в камері або зовсім не включається, то наш професійний обов'язок забезпечити якісний ремонт вашої домашньої техніки. Фахівці нашої служби понад 10 років займаються ремонтом мікрохвильових печей різних марок, за роки роботи накопичено унікальний досвід у цій галузі, як теоретичний, так і практичний.

Ціни на ремонт мікрохвильовок:

Прояв несправності:Види ремонтних робіт:Ціна грн.
Мікрохвильова піч не гріє:заміна високовольтного діода/запобіжника
від 200
заміна конденсатора
від 250
заміна магнетрона
від 450
Мікрохвильовка не включається:заміна запобіжника
від 150
ремонт електронної плати управління
від 350
Іскрить всередині камеризаміна слюдяної пластини
від 200
Піч гуде / димить / запах горілогозаміна трансформатора
від 400
Не працюють кнопки сенсоразаміна/ремонт сенсорної панелі кнопок
від 250
Не обертається піддон тарілкизаміна двигуна тарілки
від 200
Демонтаж/монтаж вбудованої мікрохвильової печі50 грн.
Виїзд майстра та діагностика (у разі ремонту)
безкоштовно

*Ціни вказані з урахуванням вартості робіт та запчастин

Київська ремонтна служба «Ремсервіс» працює на ринку ремонту побутової техніки понад 15 років. Безперечна якість роботи нашого персоналу, перевірена їх багаторічним досвідом роботи з різними замовниками: від звичайних споживачів до солідних компаній. Майстри нашої служби відмінно розбираються в несправностях будь-якої НВЧ печі і можуть швидко професійно усунути будь-які неполадки.

Ми пропонуємо:

  • Виїзд майстра у зручний для вас час;
  • Оперативний ремонт у день звернення;
  • Гарантія на комплектуючі та виконані роботи до 12 міс.

Зверніть увагу, що вам немає необхідності транспортувати піч у майстерню, достатньо викликати майстра з ремонту мікрохвильовок додому, при цьому вартість ремонту не змінюється. Діагностика несправності становить 100 грн. і оплачується тільки у разі відмови від проведення ремонту або його недоцільності.


Викликати майстри для ремонту НВЧ печі можна в будь-який район Києва та передмістя: Правий берег: Виноградар, Борщагівка, Нивки, Оболонь, Відрадний, Печерськ, Поділ, Святошин; Лівий берег: Дарницький район, Деснянський район, Лісовий масив, Троєщина, Позняки, Харківський масив.

Спеціалізуємося на ремонті мікрохвильових печей НВЧ всіх існуючих марок: Candy, Daewoo, DeLonghi, Electrolux, Elenberg, Gorenje, LG, Panasonic, Samsung, Saturn, Scarlett, Sharp, Whirpool та інші.

Довірте свою техніку професіоналам!