Установка бойлера (Київ).

Монтаж електроводонагрівача бойлераКомпанія "РемСервіс" виконує якісну, оперативну установку та підключення бойлера у квартирі або приватному будинку. Монтаж та налаштування електро-водонагрівача проводиться кваліфікованими, досвідченими майстрами у максимально короткі терміни з дотриманням усіх необхідних технічних норм монтажу. Великий досвід і вузька спеціалізація в даній сфері дозволяє виконувати підключення водонагрівача максимально швидко і комфортно для клієнта.

Наші фахівці подбають про попередні заходи, необхідні для підключення водонагрівача. Ми допоможемо вам правильно підібрати тип і об'єм бойлера, визначитися з технічними характеристиками, продуктивністю, його місцем розташування та низкою інших особливостей, які необхідно врахувати під час встановлення обладнання. На всі виконані роботи надається гарантія.

Консультації за телефоном: (067) 180 26-80

Процес установки водонагрівача виконується максимально зручно та комфортно, так що ви не відчуєте жодних тимчасових незручностей. На кожну установку бойлера надаємо необхідну гарантію.

Порядок проведення робіт:

 • Вибір оптимального місця для кріплення бойлера
 • Розрахунок робочого навантаження, перевірка стану електричної проводки відповідно до потужності приладу
 • Визначення стану труб та каналізаційних стояків
 • Монтаж бойлера, навіс та підключення до водопостачання та електроживлення
 • Наповнення водою та перевірка працездатності

По закінченні підключення та налаштування бойлера ви отримаєте необхідну гарантію та рекомендації щодо використання обладнання, які дозволять продовжити термін служби приладу та зроблять користування бойлером комфортним та безпечним. При підключенні пристрою дотримуються чинних стандартів та норм, параметри пристрою підбираються відповідно до вимог користувача, що дозволяє забезпечити безпроблемну експлуатацію бойлера на багато років.

Ціни на встановлення бойлера:

Основні види робіт:Ціна грн.
Стандартне встановлення бойлера на готові комунікаціївід 600 грн.
Встановлення бойлера з "врізкою" (підключення до водопостачання та електроживлення)від 800 грн.
Прокладка труб, встановлення розетки, прокладання кабелювід 50 грн.

Ціни залежать від типу обладнання та загальної складності монтажу. Для отримання детальної інформації, дзвоніть нам за телефонами вказаними на сайті, майстри проконсультують вас та озвучать загальну вартість робіт у вашому випадку.

Додаткові види робіт:

 • Ремонт бойлера;
 • Обслуговування бойлера;
 • Перевстановлення бойлера (демонтаж, перевіс);
 • Встановлення запобіжного клапана, регулятора тиску (редуктор);
 • Встановлення вентиля-трійника для зливу води, запірного крана, фільтра грубого механічного очищення (грязьовик);
 • Заміна нагрівача (ТЕНа), магнієвого анода;

Територія обслуговування включає м. Київ, приватний сектор, а також найближче передмістя: Бровари, Буча, Бориспіль, Вишневе, Вишгород, Ірпінь та інші.